arrow-alt Created with Sketch. Page 1Created with Sketch.arrow-rightPage 1Created with Sketch.Group 6Created with Sketch.dbfbigPage 1Created with Sketch. logo-wordmarkCreated with Sketch. tw
Portfolio Kontakt Menu +
Wyślij
zapytanie
Zadzwoń: (+48) 511-791-184

Fotograf Ślubny Jastrzębie-Zdrój

... the whole magic of the image lies in the fact that you do not have to do anything in words

Let's get to know each other

Known me better

Jestem… po prostu Marcin

… i jestem dla Was!

 

Fotografia to nieodzowny element mojego życia. Cechuje ją nowoczesność oraz prostota. Jestem fanem nietuzinkowych rozwiązań, ale wiem gdzie tkwi esenjca klasycznego spojrzenia na fotografię, która przekłada się na kolejne pozytywne opinie i rekomendacje.

W moim życiu wiele w temacie fotografii się zmieniało i zmenia nadal – i nadal na lepsze. Cieszy mnie fakt, że to co kocham jest moim źródłem utrzymania, a dla moich klientów nietuzinkowo piękną pamiątką najważniejszego dnia w ich życiu.

Gdybym miał do siebie przkonać powiedziałbym – odwiedźcie galerie, ale jeśli to nadal za mało powiem, że jesteście dla mnie bardzo ważni i wyjątkowi oraz to, że w swojej pracy zawsze Wasze oczekiwania i dobro będę przedkładał nad swoją artystyczną wizję, a z pewnością dopilnuję, abyście Wy jako Młoda Para mieli bardzo dobry argument do polecenia mnie swoim znajomym.

Social media

Facebook Newsfeed


Top