arrow-alt Created with Sketch. Page 1Created with Sketch.arrow-rightPage 1Created with Sketch.Group 6Created with Sketch.dbfbigPage 1Created with Sketch. logo-wordmarkCreated with Sketch. tw
Portfolio Kontakt Menu +
Wyślij
zapytanie
Zadzwoń: (+48) 511-791-184
 • Kategorie
 • Plener Ślubny

  Plener ślubny i o nim zdjęć kilka...

  Plener ślubny… Na zdjęciach ze ślubu i wesela widać to, co w ułamku sekundy zostało uchwycone z całej gamy emocji towarzyszących uczestnikom tego ważnego w życiu wydarzenia. Nie trzeba niczego dodawać ani udawać.  Z plenerem ślubnym jest trochę inaczej – trzeba odtworzyć atmosferę swojego wielkiego dnia, czasem odbyć sentymentalną podróż w czasie, czy puścić wodze fantazji.

  Wielu z Was decyduje się na wykonanie zdjęć w scenerii, w której po raz pierwszy się spotkaliście lub pocałowaliście – często taka wędrówka sentymentalna pomaga jeszcze bardziej  podkreślić na zdjęciach Wasze prawdziwe przeżycia i emocje. Zdarza się, że jako nowożeńcy, którzy dzielą swoje pasje i zainteresowania, decydujecie się na sesje w nietypowych miejscach jak, np. na siłowni, w stadninie koni czy wesołym miasteczku.
  Coraz więcej z Was  pragnie też wykorzystać do sesji potencjał podróży poślubnej. Wówczas dajecie się zaczarować pięknu otaczającej was scenerii, górskich szczytów, nadmorskiego zachodu słońca,  romantycznych miejskich uliczek Wenecji, Pragi, Mediolanu…, czy nawet podwodnych głębin, a ja utrwalam to wszystko w kolejnych kadrach z Waszej nowej drogi życia! Od tego przecież właśnie jest fotograf ślubny.
  Pamiętajcie jednak, że to nie wybór miejsca przesądza o magii zdjęć z pleneru. Najlepsze fotografie ślubne to takie, które, odzwierciedlają Wasze szczęście, miłość, charaktery, włożone w sesje serce zarówno ze strony mojej jak i Waszej. Zapraszam również do galerii reportażu ślubnego

  Top