arrow-alt Created with Sketch. Page 1Created with Sketch.arrow-rightPage 1Created with Sketch.Group 6Created with Sketch.dbfbigPage 1Created with Sketch. logo-wordmarkCreated with Sketch. tw
Portfolio Kontakt Menu +
Wyślij
zapytanie
Zadzwoń: (+48) 511-791-184

Contact
Jakiego rodzaju ślub planujecie?

W jaki sposób dowiedzieliście się o mnie?

I understand that the information I provide as part of this form will be used and stored in order to contact me. I consent to use of my personal data in this way. You can find more information about using your personal data in Privacy Policy at the bottom of this page
Jestem szczęśliwy, że doszliście do tego miejsca! Proszę wyślijcie do mnie wiadomość, opowiedzcie mi o swoim dniu, o zaręczynach, które planujecie, o podróży poślubnej, którą chcecie sfotografować. Nie mogę się doczekać by złapać dla Was te wszystkie chwile, które znaczą tak wiele. Napijmy się razem dobrej herbaty i porozmawiajmy o Waszych marzeniach.
Kontakt z moja osobą jest bezproblemowy ale, proszę pamiętaj, aby wypełnić wszystkie rubryki po lewej stronie, wtedy ułatwicie mi dostosowanie oferty pod Wasze oczekiwania.
Jeśli zależy Ci na czasie, zadzwoń, lub skorzystaj z formularza obok, najczęściej odpisuję natychmiastowo. Jeśli jednak nie odpiszę natychmiast, znaczy to że realizuję sesję zdjęciową, wtedy proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Często zdarza się że pracuje poza granicami kraju wtedy na moją odpowiedź możesz liczyć po moim powrocie (około tygodnia czasu)

Jastrzębie Zdrój
(+48) 511-791-184
kontakt@marcinniemczyk.pl
https://www.facebook.com/niemczyk.fotografia/
https://twitter.com/Marcin_Niemczyk
https://www.marcinniemczyk.pl

Top